• Ik wil graag uiten dat ik een zéér tevreden en dankbare patiënt ben door de inzet van het Zorgloket Duitsland en de Helios Kliniek. Ik kreeg in Nederland steeds te horen dat ik maar moest leven met mijn pijn en via de pijnpoli te horen gekregen dat ik opiaten moest slikken tegen de pijn. Ondanks deze zware medicatie had ik nog steeds veel pijn. Via het Zorgloket Duitsland kwam ik terecht bij de Helios Kliniek in Krefeld.

    Na diverse onderzoeken kreeg ik op 5 december 2024 een kanaalstenose-ingreep. Mijn leven is enorm positief verbeterd. Geen pijn meer in mijn rug na al die jaren is geweldig! Ik dank het Zorgloket Duitsland voor de vriendelijkheid, de steun en het begrip dat, zeker door Caroline Wijnhoven, aanwezig was. Ook mijn grote dank aan de behandelaars bij de Helios Kliniek in Krefeld. Ik voelde me begrepen en als mens behandeld en begeleid, waarvoor mijn hartelijke dank.

    Ton Hermans.

    Bekijk patiëntervaringen

    Enkele verhalen van patiënten die door ons bemiddeld zijn.
    Orthopedie - Schouderprothese Alle lof voor de verpleging en dr. Berg!

    Ik heb heel wat tegenslagen gehad met mijn schouder, maar ik heb ALLE lof voor Dr. T. Berg en het verplegend personeel in Damme en voor Zorgloket Duitsland, die dit voor mij geregeld heeft!

    Orthopedie - Arthroscopie schouder Alleen maar positieve berichten, alle lof voor beide instanties

    In Nederland staat voor dit soort operaties een wachttijd van 2 tot 5 maanden, dit is in Duitsland in een week gerealiseerd.

    Orthopedie - Ziekte van Ledderhose Mijn complimenten aan de hele organisatie

    De operatie is voor de volle honderd 100% geslaagd.

    Orthopedie - Knieprothese Mijn 2e nieuwe Duitse knie!

    Na 4 maanden loop ik weer buiten zonder krukken en zonder pijn en bijna zonder pijnstilling.

    Orthopedie - Achillespeesoperatie Erg behulpzaam

    Ik heb niets dan lof voor dit ziekenhuis, en ik ben blij dat ik die stap genomen heb, ook al was het niet zo dicht bij huis. Ik werk zelf in de gezondheidszorg, en dus erg oplettend en kritisch wat betreft het omgaan met patiënten. Ik hoop dat de gezondheidszorg in Nederland ook ooit weer op deze lijn komt.

    Orthopedie - AMIS Heupprothese Snel, duidelijk, menselijk

    Ik ben zeer te spreken over de efficiëntie waarmee men werkt. Snel, duidelijk en menselijk gaan ze met je om. In Nederland heb ik heel andere ervaringen. Ook tijdens het verblijf in Krefeld komt er iedere dag een arts bij je langs om te vragen of alles goed gaat.

    Orthopedie - Enkelfixatie Van harte aanbevolen

    Een verademing op medisch gebied met wat ik laatste jaar heb meegemaakt, weer effectief, overleg en vakkunde met het dokter Berg team. In Damme ziekenhuis ook uitmuntend verzorgd door vakkundige, vriendelijke, belangstellende en lieve medewerkers. Alle afspraken zijn nagekomen en meer dan dat.

    Orthopedie - Arthroscopie schouder Geweldig

    Toen ik Zorgloket gebeld had, kwam alles in een stroomversnelling terecht. Heel vriendelijk werd alles uitgelegd en snel geregeld. Keurig alle afspraken per e-mail ontvangen. Mocht bellen als er nog vragen waren. Zelfde week afspraak bij orthopeed en de week daarna werd de operatie uitgevoerd.

    Orthopedie - Arthroscopie heup Door snelle aanpak is erger voorkomen

    Echt alles valt me enorm mee, gelukkig misschien door de snelle aanpak in Duitsland (Krefeld) is mogelijk erger voorkomen.

    Orthopedie - Knieprothese Ik kan u een operatie in Duitsland warm aanbevelen.

    Er moest snel iets gebeuren. Ik had al afspraken staan met specialisten in Den Haag totdat een goede vriend (voormalig KNO chirurg) mij wees op een behandeling in Duitsland. Wachttijden van 2 maanden, zoals in Nederland gebruikelijk, waren in mijn geval niet gewenst.

    ×

    Zoeken