• Orthopedie Arthroscopie Schouder

    Helios Klinikum Krefeld

    Zaterdag voor de Pinksteren 2017 liep ik een kwetsuur aan mijn bovenarm op (reed met de fiets een laag stoepje af). Het gebeurde op de eerste dag van mijn vakantie in Frankrijk. Direct voelde ik dat er iets mis was in mijn bovenarm. Kon helemaal niets meer met mijn arm, maar moest nog wel 20 km naar de camping fietsen. Dat werd een pijnlijk ritje! In een Frans ziekenhuis werd geen botbreuk geconstateerd, maar ik hield vreselijk veel pijn, kon vanaf dat moment niet meer slapen.

    Na 5 dagen vroegtijdig teruggekeerd naar Nederland. Via de huisarts werd een afspraak gemaakt in het ziekenhuis voor een foto (terwijl dat ook al in Frankrijk was gedaan). Moest echter 3 weken wachten. Na de foto werd meegedeeld dat ik terug moest komen voor een echo (2 weken later). Al met al sliep ik nog steeds niet van de pijn. Heb toen geprobeerd of ik ergens eerder terecht kon voor echo via bemiddeling van de zorgverzekeraar. Dat kon niet, omdat, zo zei men, ik binnen 4 weken een afspraak kon maken. Mijn man is toen gaan googelen en kwam in contact met Zorgloket Duitsland. Na een week kon ik al terecht in de Helios kliniek in Krefeld. En weer een week later werd er een MRI gemaakt en kreeg ik dezelfde dag nog de uitslag: 1 afgescheurde supraspinatuspees en een scheur in de bicepspees: alleen via een operatie te herstellen. De operatie werd een week later gepland.

    Een dankbare patiënt!

    In het hele voortraject werden we op een voortreffelijke manier begeleid en geïnformeerd door de mensen van Zorgloket Duitsland en de contactpersonen in het ziekenhuis van Helios International: alle lof!!
    De eerste 14 dagen na de operatie veel pijn (veel morfine) Daarna is het langzaam wat minder pijnlijk geworden. De communicatie op de afdeling (ik moest er 5 nachten blijven) verliep wat stroef: weinig informatie en communicatie. Ik hoorde achteraf pas welke chirurg mij geopereerd had. Al met al toch wel tevreden over het hele voortraject en verblijf in de Helios kliniek. Het was jammer dat mijn man de 5 nachten niet in het ziekenhuis kon verblijven, maar een hotelletje moest zoeken. Het horeca gedeelte in de Helios kliniek is daarentegen voortreffelijk, heerlijk eten en drinken.

    Inmiddels slaap ik weer redelijk, het revalidatie proces zal nog wel enige tijd in beslag nemen. Ben blij dat ik in contact ben gekomen met Zorgloket Duitsland, want in Nederland was ik zeker 2 maanden later pas geopereerd.

    Een dankbare patiënt,

    Netty Verwoerd
    Zwolle

    Relevante patiëntervaringen

    Enkele verhalen van patiënten die door ons bemiddeld zijn.
    Orthopedie - Schouderprothese Alle lof voor de verpleging en dr. Berg!

    Ik heb heel wat tegenslagen gehad met mijn schouder, maar ik heb ALLE lof voor Dr. T. Berg en het verplegend personeel in Damme en voor Zorgloket Duitsland, die dit voor mij geregeld heeft!

    Orthopedie - Arthroscopie schouder Alleen maar positieve berichten, alle lof voor beide instanties

    In Nederland staat voor dit soort operaties een wachttijd van 2 tot 5 maanden, dit is in Duitsland in een week gerealiseerd.

    Orthopedie - Ziekte van Ledderhose Mijn complimenten aan de hele organisatie

    De operatie is voor de volle honderd 100% geslaagd.

    Orthopedie - Knieprothese Mijn 2e nieuwe Duitse knie!

    Na 4 maanden loop ik weer buiten zonder krukken en zonder pijn en bijna zonder pijnstilling.

    Orthopedie - Achillespeesoperatie Erg behulpzaam

    Ik heb niets dan lof voor dit ziekenhuis, en ik ben blij dat ik die stap genomen heb, ook al was het niet zo dicht bij huis. Ik werk zelf in de gezondheidszorg, en dus erg oplettend en kritisch wat betreft het omgaan met patiënten. Ik hoop dat de gezondheidszorg in Nederland ook ooit weer op deze lijn komt.

    Orthopedie - AMIS Heupprothese Snel, duidelijk, menselijk

    Ik ben zeer te spreken over de efficiëntie waarmee men werkt. Snel, duidelijk en menselijk gaan ze met je om. In Nederland heb ik heel andere ervaringen. Ook tijdens het verblijf in Krefeld komt er iedere dag een arts bij je langs om te vragen of alles goed gaat.

    Orthopedie - Enkelfixatie Van harte aanbevolen

    Een verademing op medisch gebied met wat ik laatste jaar heb meegemaakt, weer effectief, overleg en vakkunde met het dokter Berg team. In Damme ziekenhuis ook uitmuntend verzorgd door vakkundige, vriendelijke, belangstellende en lieve medewerkers. Alle afspraken zijn nagekomen en meer dan dat.

    Orthopedie - Arthroscopie schouder Geweldig

    Toen ik Zorgloket gebeld had, kwam alles in een stroomversnelling terecht. Heel vriendelijk werd alles uitgelegd en snel geregeld. Keurig alle afspraken per e-mail ontvangen. Mocht bellen als er nog vragen waren. Zelfde week afspraak bij orthopeed en de week daarna werd de operatie uitgevoerd.

    Orthopedie - Arthroscopie heup Door snelle aanpak is erger voorkomen

    Echt alles valt me enorm mee, gelukkig misschien door de snelle aanpak in Duitsland (Krefeld) is mogelijk erger voorkomen.

    Orthopedie - Knieprothese Ik kan u een operatie in Duitsland warm aanbevelen.

    Er moest snel iets gebeuren. Ik had al afspraken staan met specialisten in Den Haag totdat een goede vriend (voormalig KNO chirurg) mij wees op een behandeling in Duitsland. Wachttijden van 2 maanden, zoals in Nederland gebruikelijk, waren in mijn geval niet gewenst.

    ×

    Zoeken